Belaidis nuotolinio valdymo termostatas „Smart 1.0“

Sundirect Smart 1.0 yra belaidis nuotolinio valdymo termostatas, specialiai sukurtas dirbti kartu su integruotu „Sundirect” Plus diapazono infraraudonųjų spindulių šildymo plokščių imtuvu.

Naudodami „Smart 1.0“ valdymo sistemą, dabar galite visiškai kontroliuoti šildymą ir aktyviai taupyti energiją naudodami unikalias papildomas funkcijas. Jūs galite sujungti vieną nuotolinio valdymo pultą su keliomis šildymo plokštėmis toje pačioje patalpoje ir valdyti jas visas vienu metu. Termostatas gali būti sumontuotas ant sienos arba naudojamas kaip nuotolinis valdymas. Dėl paprasto sąrankos dizaino lengvai galite nustatyti ryšį su integruotu plokštėje imtuvu per keletą minučių. Nuotolinio valdymo pultas „Smart 1.0“ maitinamas 2 * AAA baterijomis.

Termoreguliatoriaus duomenys:
Maitinimas: keičiamos AAA baterijos (2 vnt.)
Valdymas: Belaidis
Darbinė temperatūra: 5-30 ° C
Dydis: 86 * 123 * 20 mm
Dažnis: 433 MHz
Valdymo atstumas: 35 m (atviroje zonoje be kliūčių)

Kaina: 65,00 Eur

 

Belaidis nuotolinio valdymo termostatas “Smart 1.0 Pro WiFi”

„Sundirect Smart 1.0 Pro“ yra atnaujinta belaidžio termostato „Smart 1.0“ versija su WiFi.

Siekiant dar patogesnio ir efektyvesnio valdymo, sutaupant daugiau energijos, sukurta „Smart 1.0 Pro“ unikali sistema, skirta Sundirect infraraudonųjų spindulių šildytuvams su WIFI funkcija.

„Sun Direct Smart 1.0 Pro“ valdymo sistema yra su termostatu ir gali būti valdoma per „Sun Direct Smart App“. Ji suderinama su visais „Sundirect Plus“ infraraudonųjų spindulių šildytuvais. Naudodami išmaniąją valdymo sistemą, jūs galite visiškai valdyti šildymą naudodami „Sundirect“ programą nuotoliniu būdu iš bet kurio „iOS“ ar „Android“ įrenginio. Jūs galite sujungti vieną termostatą su keliomis plokštėmis toje pačioje patalpoje ir valdyti visus juos vienu metu vienoje programoje. Savo patogumui jūs galite naudoti „Smart 1.0 Pro“ su „Alexa“ arba „Google Home“ programėlėmis. „Smart 1.0 Pro“ nuotolinio valdymo pultas (potinkinis) jungiamas į 230 V el.tinklą.

Termoreguliatoriaus duomenys:
Įtampa: 220-240V, ~ 50Hz
Valdymas: Belaidis
Darbinė temperatūra: 5-30 ° C
Dydis: 86 * 123 * 20 mm
Dažnis: 433 MHz
Valdymo atstumas: 35 m (atviroje zonoje, be kliūčių)

Kaina: 111 Eur

 

Kištukinis nuotolinio valdymo termostatas „Smart Plug WiFi“


Išmanusis „Smart Plug WiFi“ – novatoriškas valdymo sprendimas, kuris buvo specialiai sukurtas darbui su visais „Sundirect Plus“ serijos infraraudonųjų spindulių plokščių šildytuvais.
Tiesiog prijunkite „Smart Plug“ prie elektros lizdo ir galėsite laisvai valdyti „Sundirect“ infraraudonųjų spindulių plokštes be jokių laidų.
Šiuolaikišką dizainas, jutiklinis ekranas, kuris leidžia jums paprastai valdyti visus reikalingus temperatūros reguliavimus. Naudodamiesi programėle „Sundirect Smart App“, galite nustatyti sudėtingesnę šildymo programą naudodami skirtingus darbo režimus, tokius kaip rankinis, išmanusis ir atostogų režimas. Visa sąranka yra labai lengva ir užtrunka vos kelias minutes be elektriko pagalbos. Naudodami „Smart Plug“ galite sutaupyti apie 25% energijos, palyginti su paprastu šildymo termostatu. Vieną „Smart Plug“ galima vienu metu suporuoti su keletu „Plus“ serijos infraraudonųjų spindulių plokščių, o derinys yra patvirtintas „ErP“ („Ecodesign“).

Termoreguliatoriaus duomenys:
Įtampa: 220-240V, ~ 50Hz
Valdymas: Wifi valdymas per „Sundirect Smart“ programėlę
Darbinė temperatūra: 5-37 ° C
Dydis: 65 * 118  mm
Dažnis: 433 MHz
Valdymo atstumas: 35 m (atviroje zonoje be kliūčių)

Kaina: 93,00 Eur

 

Termoreguliatorius SD T-4004

Sundirect SD-T4004 – programuojamas skaitmeninis termoreguliatorius su distanciniu valdymu.

Tai – dėžutė-imtuvas, kartu su bevieliu nuotolinio valdymo pulteliu, kuris gali būti nešiojamas, montuojamas stacionariai arba pastatomas. Turi galimybę nustatyti „5+1+1“ programą su 4 galimomis laiko zonomis.

Termoreguliatoriaus duomenys:
Įtampa: 230V
Galia iki: 3600W/16A
Temperatūros reguliavimo ribos: 5°C ~35°C
Tikslumas: +/- 0.5°C
Apsaugos klasė: IP 30

Kaina: 74 Eur