Sundirect garantuoja kokybę

Sundirect garantuoja kokybę

“SunDirect” siūlo aukščiausios kokybės šildymo plokštes, vienas geriausių, parduodamų rinkoje. Kiekvienas gamybos procesas yra gerai apgalvotas, o visos plokštės yra kruopščiai patikrintos prieš išleidžiant iš gamyklos.

Įmontuotas anglies kristalų šildymo elementas

Tarp visų kitų dalių, kurios apsprendžia šildymo plokščių kokybę ir tarnavimo laiką, žymus skirtumas skiriamas šildymo elementui. Gamintojas garantuoja jo kokybę, įmontuodamas šildymo elementą korpuse. Palyginti su konkurentais, naudojančiais anglies pluošto šildymo elementą, “Sundirect” siūlo unikalią anglies kristalų versiją. “Sundirect” anglies kristalų gamybai naudoja vokiečių technologiją, kuri yra atnaujinta anglies pluošto gamybos versija. Tai pašalina “karštų taškų” problemą ir sukuria vienodesnę paviršiaus temperatūrą. Dėl specialių medžiagų, įmaišytų į anglies kristalų šildymo elemento sudėtį, “Sundirect” plokščių šildymo elementas yra dar didesnio našumo, ypač esant maždaug 100 laipsnių darbo temperatūrai.

 

Geresnis dizainas, geresnis efektyvumas

Plokštės dizainas yra labai svarbus atsižvelgiant į efektyvumą. “Sundirect” plokštės turi balto aliuminio arba stiklo ar veidrodžio paviršių. Visose “Sundirect” plokštėse yra šildymo elementas, izoliacinis sluoksnis ir atspindintis sluoksnis. Dėl lengvesnių gamybos etapų, dauguma konkurentų nenaudoja izoliacinių medžiagų, nors tai yra vienas iš svarbiausių projektavimo veiksnių. “Sundirect” naudoja 3 mm stiklo pluošto izoliacijos sluoksnį, kuris sumažina energijos praradimą, dėl to “Sundirect” šildymo plokštės yra 7-8% efektyvesnės.

 

Kokybė

Geros kokybės kontrolės sistema užtikrina, kad visi Sundirect produktai atitiktų aukščiausius reikalavimus. Laikantis ISO9001 standartų, kiekvienas gamybos etapas yra atsekamas savaime. Be to, “Sundirect” turi savo vidaus kokybės kontrolės sistemą, vadinamą “SMP” QC sistema. Kiekviena plokštė turi savo serijos numerį, kuris susijęs su visa informacija apie gamybą, taip pat terminę nuotrauką, nufotografuotą kontrolės metu.