Kas tai yra tolimieji infraraudonieji spinduliai?

Kas tai yra tolimieji infraraudonieji spinduliai?

Visų Sundirect šildytuvų pagrindinė funkcija yra tolimųjų infraraudonųjų spindulių kaitinimo elementas. Jis veikia taip pat, kaip klasikinė viryklė, kuri yra aukštesnės temperatūros kūnas, perduodantis energiją elektromagnetine spinduliuote žemesnės temperatūros kūnui. Kaip daugelis žinome, infraraudonieji spinduliai yra: A – artimieji infraraudonieji spinduliai,
B – vidutinio bangų ilgio infraraudonieji spinduliai ir C – tolimieji infraraudonieji spinduliai.
Paprastai artimųjų infraraudonųjų spindulių šildytuvai veikia esant aukštai temperatūrai – virš 1800° C, vidutinių bangų infraraudonųjų spindulių šildytuvai veikia esant temperatūrai maždaug 1000° C, o tolimųjų infraraudonųjų spindulių šildytuvai veikia prie daug mažesnės temperatūros – maždaug nuo 80° C iki 120° C. Dėl šio pagrindinio pranašumo tolimųjų infraraudonųjų spindulių technologija plačiai naudojama tolimųjų infraraudonųjų spindulių saunose, infraraudonųjų spindulių šviestuvuose ir kituose sveikatos priežiūros sistemų prietaisuose, o taip pat ir šildymo plokštėse, kurias gamina SUNDIRECT.
Daugiau apie tolimųjų infraraudonųjų spindulių naudą galite pasiskaityti:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/
http://www.well-beingsecrets.com/

 

Ateities šildymas priklauso šildymui tolimaisiais infraraudonaisiais spinduliais. Dėl to, kad spinduliuotė skleidžiama nuo šildymo elemento paviršiaus, kuris įšyla tik iki 80-120 ° C temperatūros, tai sukuria patogiausias šildymo sąlygas, be nudegimo rizikos. Šildymo elementai veikia santykinai žemoje temperatūroje, o tai reiškia, kad “SUNDIRECT” infraraudonųjų spindulių šildytuvai neišskiria jokių teršalų, nekelia dulkių, neskleidžia toksiškų dūmų ar kitų kenksmingų medžiagų. Dėl to šie šildytuvai yra populiarūs ir tinkami alergiškiems ar jautriems kai kuriems chemikalams žmonėms. Tyrimais įrodyta, kad tolimųjų infraraudonųjų spindulių šildytuvai gali apsaugoti nuo kai kurių chroniškų sveikatos problemų, tokių kaip aukštas kraujospūdis, kongestinis širdies nepakankamumas, reumatoidinis artritas.