Ekonomiškas, ekologiškas, patogus spindulinis sildymas

Priežastys, kodėl jums verta rinktis Sundirect šildytuvus

Patogus ir sveikas šildymas

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai išskiria labai didelį šilumos kiekį kaip spinduliuojančią šilumą. Tai yra tas pats bangos ilgis, kaip ir sveikiausi saulės spinduliai.  Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės tiesiogiai šildo objektus, o ne orą, ir taip sukuria jums sveiką, malonų ir jaukų šilumos pojūtį. Lyginant su įvairiais konvekcinio šildymo būdais, oro cirkuliacija nepasireiškia. Patalpose, naudojant spindulinį IRS šildymą, nekeliamos dulkės, nesausinamas oras, drėgmė išlieka natūrali, nesiveisia pelėsis, dėl to visada bus švari ir sveika aplinka.
Elektromagnetinis laukas artimas nuliui.

Energijos taupymas

Infraraudonieji šildytuvai tiesiogiai šildo bet kokius objektus ar kūnus, todėl juose sukaupta šiluma išlieka žymiai ilgiau. Taip taupoma energija. Termostatas užtikrina šilumos palaikymą 0,5 laipsnio tikslumu, dėl to dar labiau taupoma energija.

Apie energijos taupymą

 

Ekologiškas

SUNDIRECT gerbia tarptautinę aplinkos apsaugos politiką, naudodama visas medžiagas, kurios yra be švino (ROHS, REACH sertifikatas). Infraraudonųjų spindulių šildytuvai neskleidžia teršalų, dulkių, nešvarumų, formaldehidų, kenksmingų garų, susidariusių dėl dažyto paviršiaus.  Todėl “Sundirect” šildytuvai yra populiarūs alergiškų ir kvėpavimo takų sutrikimus turinčių bei jautrių cheminėms medžiagoms žmonių tarpe Europoje. Keli tyrimai įrodė, kad tolimųjų infraraudonųjų spindulių šildytuvų naudojimas yra naudingas gydant lėtines sveikatos problemas, tokias kaip aukštas kraujospūdis, stazinis širdies nepakankamumas ir reumatoidinis artritas.

Mes labai rekomenduojame mūsų klientams naudoti infraraudonųjų spindulių šildytuvus kartu su vėjo arba saulės energijos generavimo sistemomis ir taip aktyviai prisidėti prie ekologiškesnės visuomenės.

Rinkitės produktus, pažymėtus “Sundirect” ženklu!

Apie naudą sveikatai